Przed nami kolejny #ZawodowyStream 👉 Zarządzam zespołem, czyli o pracy menedżera. Porozmawiamy o tym, jak koordynować projekty, tworzyć strategie, delegować zadania i motywować innych do działania. Postaramy się przybliżyć specyfikę zawodu wszystkim, którzy w przyszłości planują zarządzać zespołem!
Dołącz do wydarzenia!
Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy wyjątkowych gości, którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami z branży. Staramy się, żeby każdy #ZawodowyStream zawierał zagadnienia ciekawe dla słuchaczy, dlatego 🔍 zachęcamy do zadawania pytań, które według Ciebie są istotne w danym temacie!

https://link.freshmail.mx/c/q21aiue8t9/c5fd5axv36

🔹 Paulina Zdanowska-Adamczyk – pasjonatka zarządzania zespołami i procesami. Od 2019 roku zajmuje się budowaniem elastycznych i zmotywowanych zespołów operacyjnych w branży ecommerce. Poprzednie doświadczenia zdobywała w branży ubezpieczeń (w Polsce oraz w Singapurze). Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne, a także prestiżowego programu CEMS Master in Management. Prywatnie żona i mama najcudowniejszych czteroletnich bliźniaków.

🔹 Przemysław Łaciński – ekspert w obszarze zarządzania zakupami i Prawa zamówień publicznych. Od kilkunastu lat związany z branżą energetyczną, gdzie uczestniczył w szeregu projektów zakupowych. Do jednych z największych w Polsce zaliczyć można rozbudowę gazowej sieci przesyłowej w ramach projektu budowy gazociągu Baltic Pipe, Korytarza Północ-Południe czy obecnie Terminala LNG typu FSRU (z ang. Floating Storage Regasification Unit). Posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami zakupowymi, tworzeniu i optymalizacji wewnętrznych procesów zakupowych, redakcji regulacji zakupowych, negocjacjach handlowych, prowadzeniu i koordynowaniu postępowań zakupowych.
Zadaj pytanie gościom

Czym jest #ZawodowyStream? Co miesiąc spotykamy się online, aby porozmawiać z gośćmi o ciekawych i przyszłościowych branżach oraz tematach związanych z rozwojem edukacyjno-zawodowym. Organizatorem spotkania jest fundacja Katalyst Education, twórca bezpłatnej strony internetowej Mapa Karier, prezentującej informacje o kilkuset ścieżkach kariery.

Jeżeli masz pytania lub uwagi, z chęcią na nie odpowiemy.
💙 Napisz do nas: kontakt@mapakarier.org