Szanowni Nauczyciele,

Droga Młodzieży,

Z wielką radością zapraszamy Was na coroczne Święto Liczby π, które odbędzie się na naszym Wydziale już po raz osiemnasty. Od 2007 roku staramy się promować nauki matematyczno-przyrodnicze w społeczeństwie, jako kluczowe dziedziny dla rozwoju naszego kraju.

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Będziecie mieli okazję wziąć udział w inspirujących wykładach i warsztatach prowadzonych przez naszych wybitnych wykładowców i naukowców, a także studentów. Ponadto czekają na Was gry i zabawy logiczne, konkursy oraz wiele innych niespodzianek.

Nasi naukowcy włożyli wiele wysiłku i trudu, by w jak najciekawszy sposób przekazać Wam wiedzę z zakresu przedmiotów, które odzwierciedlają kierunki kształcenia na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego.

Skorzystajcie z ich wiedzy i pasji, a przekonacie się, że te przedmioty, które są powszechnie uważane za trudne, przekazywane w interesującej formie, stają się ciekawe i pasjonujące.

Niezależnie od tego, czy interesujecie się naukami ścisłymi czy nie, Święto Liczby π jest dla Was doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i rozbudzenia nowych pasji. Chcemy nie tylko świętować matematykę, ale również inspirować Was do dalszego zgłębiania tajników nauk ścisłych, które uczą logicznego myślenia i pokazują jak działa świat, w którym żyjemy.

 Bądźcie z nami tego dnia, aby razem cieszyć się nauką i odkrywać fascynujący świat matematyki i nauk ścisłych bawiąc się przy okazji. Liczymy na Wasze liczne uczestnictwoi aktywny udział w wydarzeniu. Tylko dla Was otwieramy nasze uczelniane sale wykładowei laboratoria.

Życzymy Wam zainspirowania się wykładami, podziwu i zachwytu matematyką oraz liczbą π, wokół której rozwija się nie tylko matematyka, ale i technika.

ZAPRASZAMY!!!

Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie WWW: swietopi.us.edu.pl

Odwiedźcie też nasz profil na FB: https://www.facebook.com/swietoliczbypi

Zapisy na warsztaty ruszają 28 lutego o godzinie 16.00 !

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem:swietopi@us.edu.pl