Jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału z programie SOCIAL INNOVATION RELAY.

– Zarejestruj się i stwórz profil swojego zespołu. Rejestracja jest otwarta 25.01-12.03.2021.
– Rozwiąż Social Innovation Relay Quiz i zdobądź certyfikat! Musisz poprawnie odpowiedzieć na 80% pytań. Nie martw się, jeśli nie uda Ci za pierwszym razem, masz nieograniczoną liczbę prób.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg studiów przypadku, dzięki którym będziesz mógł/mogła pogłębić swoją wiedzę na temat innowacji społecznych i przedsiębiorczości społecznej. Możesz się z nimi zapoznać:

-na zajęciach online – wolontariusze Nationale-Nederlanden poprowadzą lekcję dla Twojej szkoły. Informacje o terminie otrzymasz od nauczyciela,
-samodzielnie – materiały do nauki znajdziesz również na platformie lub otrzymasz od nauczyciela.

Zachęcam do zapoznania się z nimi i czerpania inspiracji! 🙂

Zgłoś swój pomysł. Kiedy już będziecie mieć pomysł, jak rozwiązać interesujący Was problem społeczny bądź wyzwanie, opiszcie go w 500 słowach i prześlijcie przez platformę z profilu Waszego zespołu. Formularz znajdziesz w tym samym miejscu. Ostateczny termin nadsyłania pomysłów to 12 marca 2021 r.

UWAGA!!! Aby mieć możliwość zgłoszenia swojego pomysłu, wszyscy członkowie Twojego zespołu muszą wypełnić Social Innovation Relay Quiz i otrzymać certyfikat.

Spośród wszystkich nadesłanych pomysłów wybierzemy 20 najlepszych (kryteria dostępne na platformie), które będą uczestniczyć w kolejnym etapie konkursu – mentoringu.

Wolontariusze Nationale-Nederlanden pomogą Wam dopracować pomysły. Podczas tego etapu Wasz zespół będzie musiał opracować i przesłać biznesplan – Social Business Idea Canvas. Formularz znajdziecie na Waszym profilu. Ostateczny termin na przesłanie Social Business Idea Canvas to 23 kwietnia 2021 r.

Konsultacje z mentorem możecie prowadzić przez dowolny komunikator/telefonicznie.

Regularnie sprawdzajcie maile.

Szanujcie czas własny oraz Waszego mentora. Bądźcie aktywni i inicjujcie spotkania.
Do Finału krajowego wybierzemy 10 najlepszych pomysłów.

Finał odbędzie się 19 maja 2021 r. online na platformie Zoom.
Na Finał będziecie musieli przygotować prezentację w programie PowerPoint oraz przedstawić Wasz pomysł jury złożonemu z pracowników Nationale-Nederlanden. Będziecie mieć na to 4 minuty oraz kilka minut, aby odpowiedzieć na pytania sędziów.
Zwycięzcy uczestniczą w międzynarodowym finale konkursu w czerwcu 2021 r.
Finał międzynarodowy odbywa się online.
Na finał międzynarodowy będziecie musieli przygotować:
Social Business Idea Canvas w jęz. angielskim,
4-minutową prezentację Waszego pomysłu w programie PowerPoint w języku angielskim,
2-minutowy film prezentujący Wasz pomysł.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału.

JEŻELI KTOŚ SIĘ ZDECYDUJE. – ZAKŁADACIE 2-4 OSOBOWY ZESPÓŁ I ZGŁASZACIE MI CHĘĆ UDZIAŁU – JA REJESTRUJE SZKOŁĘ,A POTEM WY REJESTRUJECIE SIĘ NA STRONIE .

Pozdrawiam 🙂
Sylwia Tatara