7 grudnia o 17:00 zapraszamy młodzież  na warsztat z głębokiego nurkowania w poszukiwaniu własnych skarbów –  „Przed – się – biorę”

Spotkanie przeznaczone dla młodzieży w celu poszerzania głębokiej perspektywy własnego rozwoju oraz poznania metod i narzędzi pracy wewnętrznej tak, aby lepiej rozumieć siebie jako dar dla społeczności i świata. Będziemy nurkować w poszukiwaniu prawdziwych skarbów.

Oprócz pracy emocjonalno – poznawczej będziemy pracować z ciałem, aby realnie i uważnie przyjrzeć się naszym darom (talenty, pasje, zainteresowania) i zastanowić się co tak naprawdę możemy z nimi zrobić?

Warsztat będzie podzielony na etapy w których będziemy pracować w grupie, indywidualnie oraz kręgowo.

Zapowiada się krótka wyprawa w nieznane.

Przewodnikiem prowadzącym te spotkanie będzie Sebastian Polkowski, który na co dzień pracuje przy społeczności Liceum Sowizdrzała w Katowicach. Prowadzi kręgi dla młodzieży oraz sesje indywidualne. Oprócz pracy wokół wspólnoty Sebastian jest aktywnym instruktorem sztuki walki Capoeira oraz tancerzem. Od lat działa w szeroko pojętej edukacji alternatywnej. Jego specjalnością jest łączenie pracy z ciałem i ruchem wraz z pracą emocjonalną. Sam mówi o sobie, że jest akrobatą świata zewnętrznego i wewnętrznego.

Co? Młodzieżowy Klub Przedsiębiorczości – warsztat z głębokiego nurkowania w poszukiwaniu własnych skarbów –  „Przed – się – biorę”

Kiedy? 7 grudnia 2022, środa, godz. 17:00 – 19:00

Gdzie? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. 3 maja 22 , II piętro