Zostań Ambasadorem poMOCY!

Trwa II edycja projektu „Ambasadorzy poMOCY”, skierowanego do uczniów dąbrowskich szkół ponadpodstawowych.

Jeśli chcesz wspierać rówieśników, zdobyć wiedzę z zakresu zdrowia psychicznego młodzieży i zrealizować własny mini projekt społeczny – to coś dla Ciebie!

Czekają na Ciebie:

  • indywidualne wsparcie i mentoring,
  • warsztaty integracyjne i tematyczne,
  • możliwość zorganizowania akcji społecznej,
  • konferencja podsumowująca w Fabryce Pełnej Życia.

Udział w programie jest bezpłatny, a wszystkie zajęcia odbywają się po lekcjach – w piątki od 16:00 w Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej.

Projekt potrwa do grudnia 2025 r.

Zgłoś się i dołącz do grona młodych liderów wspierających dobrostan psychiczny wśród rówieśników!

Szczegóły i zapisy: Szkolne Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne, sala 100 A.