TZN na Dąbrowskim Kiermaszu Świątecznym!

Jak co roku, Techniczne Zakłady Naukowe będą miały swoje stoisko na Dąbrowskim Kiermaszu Świątecznym. Tegoroczna edycja już 20 grudnia. Tym razemprzygotowaliśmy coś specjalnego!
Oprócz słodkich wypieków i drobnych, świątecznych ozdób, w ofercie mamy kubeczki z nadrukami. Każdy może wybrać wzór z katalogu opracowanego przez uczniów kierunku reklama.

Jeden z tych kubeczków może być Twój! Wystarczy wybrać projekt z katalogu i złożyć zamówienie w siedzibie Fundacji Szkolnej Technicznych Zakładów Naukowych.Kubek w wersji limitowanej będzie świetnym prezentem lub dodatkiem do prezentu, który przygotujesz dla najbliższych.
Każdy z nich będzie opakowany w tekturowe pudełeczko z okienkiem. Dodatkowo możesz zamówić podkładkę pod kubek.

Realizacja zamówienia

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele – zamówienia wraz z przedpłatą w formie gotówki przyjmowane są na pawilonie B, w siedzibie Fundacji.

Osoby spoza szkoły mogą składać zamówienia mailowo, na adres biuro@fundacjaszkolnatzn.pl, i dokonać przedpłaty na rachunek bankowy Fundacji Szkolnej Technicznych Zakładów Naukowych.

W treści maila i przelewu należy wpisaćkod wybranegoz katalogu projektu oraz liczbę zamawianych sztuk(np. Kubek K 05 – 2 szt., K 01 – 1 szt).

Dane do przelewu:

Nr rachunku: 86 1050 1360 1000 0090 3074 4313

Fundacja Szkolna Technicznych Zakładów Naukowych
Ul. Emilii Zawidzkiej 10
41-300 Dąbrowa Górnicza

Terminarz

Do 10 grudnia 2019 r. – składanie zamówień.
20 grudnia 2019 r., w godzinach 14.00 – 19.00 – odbiór zamówienia na Dąbrowskim Kiermaszu Świątecznym TZN przed Pałacem Kultury Zagłębia.

Koszt realizacji zamówienia

Kubeczek z nadrukiem: 18 zł (brutto)
Podkładka: 3 zł (brutto)
Kubeczek+ podkładka: 20zł (brutto)
Opakowanie gratis!

Dodatkowo każdy kupujący otrzyma przy odbiorze zakupów kupon przygotowany przez Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, uprawniający do udziału w losowaniu żywych choinek (losowanie co pół godziny).

Uwaga!
Nieodebrany w terminie kubek wraz ze złożoną przedpłatą zostanie przekazany na cele charytatywne.

Prosimy o przemyślane zakupy.

KATALOG KUBKÓW Z NADRUKIEM – TZN