Witajcie w Szkolnym Studiu Telewizyjnym i Radiowęźle, czyli TZNSTUDIO!


Nasza inicjatywa narodziła się z pragnienia stworzenia zespołu, który będzie sprawować opiekę nad naszym studiem nagraniowym i radiowęzłem, a także będzie odpowiedzialny za obsługę różnorodnych wydarzeń odbywających się w auli naszej szkoły.
Jednak to, na czym nam najbardziej zależy, to zaangażowanie Was, naszych słuchaczy, aktorów, muzyków, dziennikarzy i wszystkich innych entuzjastów kultury i rozrywki do wspólnej pracy i rozwoju.
Chcemy, aby TZNSTUDIO stało się miejscem, gdzie pasja do sztuki i medialnej twórczości łączy nas wszystkich. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do współpracy, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce i przyczynić się do kształtowania unikalnego charakteru naszego studia. Bez względu na to, czy jesteś utalentowanym muzykiem, utrwalonym aktorem, zdolnym dziennikarzem czy kreatywnym twórcą, mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.
W TZNSTUDIO nie tylko realizujemy projekty związane z nagrywaniem i radiowęzłem, ale również angażujemy się w organizację różnorodnych wydarzeń kulturalnych na terenie szkoły.
Czekamy na Wasze pomysły, inicjatywy i energię, aby razem tworzyć coś wyjątkowego.
Dołącz do naszej społeczności i razem rozwijajmy pasję, talent i kreatywność!

Rekrutacja do TZNSTUDIO: Twoja Szansa na Kreatywną Przygodę!

Z dumą ogłaszamy otwarcie rekrutacji, poszukując kreatywnych jednostek gotowych do przyłączenia się do naszego zespołu. Po inspirującym starcie naszego szkolnego Studia Telewizyjnego i Radiowęzła, pragniemy rozwijać nasze możliwości i poszerzać wpływ na szkolną społeczność.
Kogo szukamy?
Jeśli jesteś pełen pasji, otwarty na nowe wyzwania i chcesz być częścią czegoś wyjątkowego, to szukamy właśnie Ciebie! Otwieramy rekrutację na 6 stanowisk do obsługi auli, radiowęzła oraz Studia Telewizyjnego.
Co to oznacza?
Będziesz miał/a okazję nie tylko do pracy nad studiem nagraniowym i radiowęzłem, ale także do uczestniczenia w organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych na terenie szkoły. Twoje pomysły i zaangażowanie pomogą kształtować unikalny charakter naszego studia.
Jak dołączyć do naszego zespołu?
Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do dnia 09.11.2023 do Pana Roberta Kukli – B114/B115


Opiekunowie:

Jowita Kukla – B114
Robert Kukla – B114 / B115